مردی با چراغ و آیینه
شنیدم آمده صبر از پی تسلی ات ای دل
بگو دمی بنشیند اگر شتاب ندارد
🔹برای تسلیت گفتن همیشه زود است، ما هیچگاه به این کلمه عادت نمیکنیم.باور نمیکنیم که گاه باید در سوگ آنهایی این کلمه را بکار ببریم که در ظلمات، در دست خود چراغ گرفته بودند و به جای دشنام به تاریکی با آوردن نور و افروختن شمع، ما را به نظاره فردایی روشن تر فرا می خواندند.بنابراین تسلیت گفتن به دوست داران نور، در سوگ آورندگان روشنایی، ستم بر دو سو باشد، هم بر آنکه در جستجوی نور است، هم بر آنکه شمعی در دست گرفته و به مقابله با تاریکی می رود. ما در این واقعه ،صبر پیشه میکنیم.

معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از ارتقاء 8 پله ای رتبه این دانشگاه در پایگاه طلایه داران علم (ESI) خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر بابک نگاهداری معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی ارتقاء 8 پله ای دانشگاه در رتبه بندی جهانی را به دکتر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و هیأت امناء، دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه و تمامی اساتید و پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت.

 دیدار معاون علمی تدریسی دانشگاه با سرپرست و معاون علمی دانشگاه غالب
این دیدار که در دفتر دکتر عبدالرحمن حمید سرپرست و معاون علمی دانشگاه غالب شعبه کابل انجام شد. در این دیدار طرفین بر ظرفیت ها و زمینه های فراوان مشترک تأکید نموده، اعلام آمادگی کردند که تعامل دو دانشگاه را بیش از پیش توسعه دهند. دکتر حمید در تشریح وضعیت دانشگاه غالب گفتند که دانشگاه غالب دارای دو شعبه است. شعبه اصلی که اولین شعبه دانشگاه بوده است در هرات می باشد و شعبه کابل بعد از شعبه هرات تأسیس شده است.

معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه با یک جهش بزرگ در 10 رشته رتبه اول و 3 رشته موضوع دانشگاهی رتبه دوم کشور را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر بابک نگاهداری معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بر اساس آخرین ویرایش پایگاه طلایه داران علم (ESI) در دی ماه 1398، دانشگاه آزاد اسلامی با یک جهش بزرگ در 10 رشته موضوع های مؤثر ایران رتبه اول و در 3 رشته رتبه دوم کشور را کسب کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران گفت: سربلندی، امنیت، سلامت، شادابی، پیشرفت و بالندگی ملت افغانستان را بالندگی خودمان می دانیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد تهران مرکزی، جشن گرامیداشت صدمین سالروز استقلال افغانستان با حضور یک هزار نفر دانشجوی افغانستانی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با حضور دکتر سید محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و دکتر عبدالغفور لیوال سفیر جمهوری اسلامی افغانستان در تهران در مجتمع دانشگاهی ولایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی برگزار شد.