دیدار معاون بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی با مسئولان دانشگاه جامی این دیدار در دانشگاه جامی که به تازگی سند اعتباردهی را از وزارت تحصیلات عالی افغانستان کسب نموده است برگزار گردید.

رئیس دانشگاه جامی محمد ایوبی که خود از دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد افغانستان می باشد ضمن خوشامدگویی به هیأت عالی رتبه دانشگاه آزد اسلامی خواستار همکاری دانشگاه آزاد اسلامی در راستای ارتقای سطح علمی، تبادلات علمی، ارتقای ظرفیت اساتید ، حوزه پزشکی، فنی و حرفه ای و... شدند. معاون بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی نیز با اشاره به مشترکات تاریخی، فرهنگی و زبانی اعلام کردند آمادگی دارند تا با تمامی دانشگاه های افغانستان در زمینه های علمی و پژوهشی همکاری داشته باشند. اقای دکتر گنجی نیز با اشاره به تفاهمات صورت گرفته در دیدارهای قبلی بر لزوم پیگیری امور تاکید کردند. همچنین اقای دکتر صادقی ریاست محترم دانشگاه ازاد اسلامی واحد کابل نیز با اشاره به دیدارهای صورت گرفته با هیات رهبری دانشگاه جامی در هرات و مشهد و تاکید بر راه اندازی مرکزی جهت بروز و تقویت ایده های جدید و نواورانه، خاطرنشان کردند که همکاری بین دو دانشگاه میتواند در تمام سطوح انجام شود.
در این دیدار سیروس صابری معاونت ارزشیابی، عباس گنجی قائم مقام معاونت بین الملل، علی رضا رجایی مشاور ارشد معاونت بین الملل، دکتر شمس دولت آبادی مدیر کل پشتیبانی واحدهای بین المللی و برون مرزی، دکتر علی صادقی ریاست واحد افغانستان این واحد علاء الدین بروجردی را همراهی می کردند.
در این دیدار هیأت رئیسه دانشگاه جامی، آقای دکت فرهمند معاون علمی، خانم صالحی معاون محصلان، اقای دکتر عالمی رئیس دانشکده پزشکی، و جمعی از همکاران دانشگاه جامی نیز شرکت داشتند.

 

 

 

 

 

کلیه حقوق سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد افغانستان می باشد
طراحی و پشتیبانی توسط گروه نرم افزاری رسانه