اولین کنفرانس مجازی دانشگاه های منتخب کشور افغانستان و دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز به ریاست دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور دکتر عباس بصیر وزیر تحصیلات عالی جمهوری اسلامی افغانستان و سفرای دو کشور ایران و افغانستان برگزار شد.

پانزدهمین جلسه کنکور دانشگاه آزاد اسلامی واحد افغانستان، با ملاحظه تدابیر امنیتی، با استقبال چشمگیر متقاضیان کارشناسی ارشد، روز جمعه ۲۳ اسفند در کابل برگزار شد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد افغانستان در سخنرانی ابتدایی جلسه کنکور، ضمن خوشامدگویی به متقاضیان به جمع خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: تلاش ما همواره بر این است که بتوانیم با همدلی و همراهی هم همواره با زبان علم در کنار یکدیگر باشیم و فضایی را فراهم کنیم که در آن وحدت و امید به آینده متجلی باشد. به همین دلیل نیز اکنون ما مفتخر هستیم که در این واحد دانشگاهی از تمام نقاط کشور افغانستان در این کنکور متقاضی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد داریم.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد افغانستان در حال حاضر برنامه دارد تا به درجات بالای آموزشی در این کشور دست یابد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد افغانستان که ساختمان اصلی آن در کابل قرار دارد، در مقطع کارشناسی ارشد دانشجویان زیادی را جذب کرده است.
همچنین مسئولان دانشگاه آزاد تصمیم دارند تا واحد های بیشتری را در افغانستان تاسیس کنند و این امر تا چند سال آینده عملی خواهد شد.

گزارش تصویری برگزاری دومین دوره جشن فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد افغانستان

شرکت واحد افغانستان در اجلاس واحدهای بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی در امارات - دوبی و بازدید از واحد دوبی

اولین دور از اجلاس واحدهای بین‌المللی و برون‌مرزی دانشگاه آزاد اسلامی، طی سه روز در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات برگزار گردید.
در این اجلاس که با حضور معاون بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی، مدیرکل واحدهای برون مرزی و مدیرکل همکاریهای علمی بین‌المللی برگزار گردید، روسا و معاونان واحدهای برون‌مرزی افغانستان، لبنان، آکسفورد و امارات حضور داشتند‌.

کلیه حقوق سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد افغانستان می باشد
طراحی و پشتیبانی توسط گروه نرم افزاری رسانه