توجه توجه
با سلام و احترام خدمت دانشجویان گرامی
بر اساس اعلامیه وزارت تحصیلات مبنی بر آغاز صنوف حضوری دانشگاه های خصوصی از روز دوشنبه 4 اسد مشروط به رعایت طرح وزارت صحت و با توجه به الزام دانشجویان به تزریق واکسن کرونا در طرح وزارت صحت عامه، مجددا خواهشمند است کلیه دانشجویان دریافت یا عدم دریافت واکسن کرونا را به نماینده صنف اعلام نمایند و نماینده صنف اسامی را به همکاران اداری-مالی ارسال نمایند تا هماهنگی‌های لازم برای واکسیناسیون دانشجویانی که تاکنون واکسن دریافت نکرده اند با وزارت تحصیلات و وزارت صحت عامه صورت گیرد.
بدیهی است ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی ارائه کارت واکسیناسیون برای شرکت در صنف‌های حضوری الزامی است و از ورود دانشجویان بدون کارت واکسیناسیون به دانشگاه جلوگیری به عمل خواهد آمد.

توجه توجه 
با سلام و احترام خدمت دانشجویان گرامی
ضمن تبریک ایام عید سعید قربان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات به عرض می رسد بر اساس گزارشات واصله وزارت تحصیلات آغاز صنوف حضوری دانشگاه¬های خصوصی را مشروط به رعایت طرح وزارت صحت اجازه داده است. با توجه به الزام دانشجویان به تزریق واکسن کرونا در طرح وزارت صحت عامه خواهشمند است کلیه دانشجویان دریافت یا عدم دریافت واکسن کرونا را به نماینده صنف اعلام نمایند تا هماهنگی‌های لازم برای واکسیناسیون دانشجویانی که تاکنون واکسن دریافت نکرده اند با وزارت تحصیلات و وزارت صحت عامه صورت گیرد.
بدیهی است ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی ارائه کارت واکسیناسیون برای شرکت در صنف‌های حضوری الزامی است.
تأکید می گردد نیازمند همکاری بیشتر دانشجویان گرامی هستیم تا بتوانیم در اسرع وقت صنف‌های حضوری را برگزار نماییم.

قابل توجه دانشجویان محترم
وبینار رایگان Inbound Marketing
توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ راتین برگزار خواهد شد.
مدرس: علی علیزاده
تاریخ برگزاری: 3 اسد 1400
ساعت: 7 شام
لینک ثبت نام:
کلیه حقوق سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد افغانستان می باشد
طراحی و پشتیبانی توسط گروه نرم افزاری رسانه